Středa, 23 Říjen 2019

Služby

Email Tisk PDF

Čím se lišíme od konkurence?

Pomůžeme Vám získat na internetu nové zákazníky! Řada webdesignérů vytvoří skvěle vypadající internetové stránky, které ovšem samy o sobě nebudou k ničemu. Vytvořením webové prezentace naše služby nekončí, ale začínají!

My vám poradíme co dělat, aby aktivity na internetu přinesly peníze. Konzultace a dobrou radu "jak na to", naši klienti dostávají v přiměřeném rozsahu ZDARMA. Řadu činností, které nabízí internetoví konzultanti za nemalé částky, si můžete s minimálním úsilím (a často lépe) udělat sami a bez placení. Pokud si na některé z nich ale nebudete troufat, zajistíme je pro vás za přiměřenou cenu my.

 

Webdesign a grafika

Vytvoříme pro Vás uživatelsky příjemný web s pěknou grafikou. Všechny námi vytvořené internetové stránky již obsahují redakční systém - můžete si je aktualizovat sami zdarma (články, novinky, fotogalerie a jiné), bez dalších výloh za služby programátora.

Optimalizace webu pro návštěvníky (a vyhledávače)

Přivedeme na váš web nové zákazníky. Napíšeme poutavé texty, pomůžeme s umístěním webu ve vyhledávačích. Tyto služby často najdete na internetu pod termíny jako "SEO", "copywriting", "linkbuilding".

Internetový marketing

Poradíme jak se na internetu zviditelnit - kde a jak inzerovat (a za kolik), pomůžeme s reklamními kampaněmi ve vyhledávačích - v takzvaných PPC systémech (Seznam Sklik, Google AdWords), vytvoříme prezentaci v sociálních sítích (Facebook, Twitter aj.). Naučíme vás jak měřit přínos investic.

 

Další služby

  • poradenství, zavedení a zjištění certifikace dle norem pro systém řízení kvality ČSN EN ISO 9001, enviromentálního managementu dle ČSN EN ISO 14001, systému řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle OHSAS 18001, včetně integrovaných systémů

  • systém kritických bodů pro producenty a prodejce potravin HACCP, sanitační řády aj.

  • poradenství v oblastech plánování a controllingu, snižování nákladů, organizace řízení firem

  • provedeme finanční analýzy, kalkulace výrobních nákladů, marketingové a další audity

You are here :  Home Služby